Jepni një përvojë të rehatshme të banjës bardh e zi

Banjo EVE

Lirimi i fundit i produktit të vetëm

Katalog i nxehtë i klasifikuar


Produktet e fundit të EVE janë në raftet

Shiko te gjitha
Rubinet pellgu

HOT


更多
Aksesorë banjo

HOT


更多
304 kullimi i dyshemesë

HOT


更多
Rekomandimi i produktit të ri

Nxjerrja e rubinetit të pellgut lavaman i nxehtë dhe i ftohtë banjo e zezë dhe e bardhë larje e tërhequr ...

Moda klasike e bojës bardh e zi standarde, e vizatueshme opsionale

Emri i markës: Yiweiyi Modeli: EVE-0006X Materiali: Tunxh Vendi i Origjinës: Provinca Kinë kontinentale: Provinca Guangdong: Jiangmen Metoda e Instalimit të Qytetit: Pesha Neto e ulur: 2 kg dhe më poshtë Shërbimi i Qytetit: Dorëzimi në shtëpi i Logjistikës Teknologjia e Sipërfaqes së Dorëzimit: Paint për Pjekjen Qoftë ujë i nxehtë dhe i ftohtë: Po Lloji i gypit: disk qeramik Stili i gypit: një vrimë e vetme me dorezë të vetme

Çmimi origjinal: 380 ¥ Çmimi i promovimit: 190 ¥
Klikoni për të parë detajet
Të veçuara

EVE dy funksione rubineti i lavamanit me ujë të pijshëm për pastrimin e ujit me ujë të pijshëm me përdorim të dyfishtë ...

Konfigurimi ultra-i fuqishëm performanca më e mirë e kostos

Çmimi origjinal: 798 ¥ Çmimi i promovimit: 399 ¥
Klikoni për të parë detajet
分类

Shërbim online për klientëtx

Shërbimi ndaj klientit
letër mikro

Ndiqni WeChat x

Më i lartë Kthehu në krye