Дајте пријатно искуство со црно-бело бања

ЕВА бања

Најново издание на единечен производ

OTЕШК класифициран каталог


Најновите производи на ЕВЕ се на полиците

Види се
Тапа за слив

HOT


更多
Додатоци за бања

HOT


更多
304 одвод на подот

HOT


更多
Препорака за нов производ

Тапа за извлекување топла и ладна мијалник црно-бело купатило за домаќинство миење што може да се повлече ...

Класична модна црно-бела боја стандард, црта по избор

Име на бренд: Yiweiyi Модел: EVE-0006X Материјал: Месинг Место на потекло: Покраина Кина: Провинција Гуангдонг: Метод на инсталација на градот Jијагмен: Нето тежина на седиштето: 2 кг и под градски сервис: Технологија на испорака на домот за градска логистика: Боја за печење Без разлика дали е топла и ладна вода: Да Тип на вода: керамички диск Стил на вода: единечна рачка единечна дупка

Оригинална цена: 380 ¥ Промоција цена: 190 ¥
Кликнете за да ги видите деталите
分类

Интернет услуги на клиентитеx

Услуги на клиентите
微 信

Следете го WeChat x

Топ Вратете се на почетокот